czarna rama

Jakie ramki kupić do rodzinnych zdjęć?

W wielu sklepach stacjonarnych i internetowych od ręki można dostać mnóstwo ramek na zdjęcia. Klienci jednak nie zawsze wiedzą, na co zwrócić uwagę przy ich zakupie. Często w domach spotyka się komody, na których znajduje się mnóstwo różnorodnych ramek wykonanych z przeróżnych materiałów. Taki misz-masz nie wygląda dobrze. Dlatego też warto postawić na ramki na zdjęcia czarne, które są klasyczne i eleganckie.

Czarne ramki do zdjęć na ścianę

Ramki na zdjęcia czarne idealnie pasują do tego, by powiesić je na ścianie w domu, w biurze lub w kancelarii. Umieszczając w nich rodzinne zdjęcia, szybko uzyska się ciepły klimat w miejscu, w którym zastosowano taką dekorację. I tak naprawdę nie muszą to być zdjęcia wykonane przez profesjonalnych fotografów. Można umieścić na swoich ścianach ciekawe kompozycje z mnóstwem ramek o różnych rozmiarach, w których będą umieszczone rodzinne zdjęcia z najpiękniejszych wspólnych chwil.

Do jakich wnętrz najlepiej pasują ramki?

Czarne ramki do zdjęć tak naprawdę sprawdzą się w każdej aranżacji. Osoby posiadające mieszkania i domy urządzone w stylu nowoczesnym, boho, retro lub loftowym zdecydowanie mogą pozwolić sobie na mnóstwo czarnych, solidnie wykonanych ramek ze zdjęciami. Warto jednak zwrócić uwagę, by były one naprawdę solidne i trwałe. Ramka musi być perfekcyjnie wykończona, by idealnie wyglądała na ścianie w centralnej części domu. Obowiązkowo, domownicy muszą dopasować ramki do rozmiaru zdjęć. Doskonałym rozwiązaniem jest zakupienie dużych ramek i zastosowanie w nich białego tła. Wówczas można w nich umieścić kilka zdjęć, które stworzą efektowny kolaż.