Grafiki czarno białe popularne w obecnych trendach aranżacyjnych

W dobie XXI wieku, prym wiodą modne dekoracje w kolorze matowej czerni oraz bieli. Warto dodać, że uniwersalna, czarno-biała kolorystyka odnajdzie się w każdym wnętrzu. Wyżej wymienione dekoracje stanowią optymalne rozwiązanie zarówno w klasycznym budownictwie jak i również w nowoczesnych aranżacjach i pomieszczeniach inspirowanych stylem retro oraz vintage. Czerń jako bardzo efektowna barwa, nada charakteru każdemu wnętrzu, dlatego bardzo często znajduje się ona w aranżacjach indywidualistów oraz osób oczekujących oryginalności.

Plakaty, które wpisują się w najgorętsze trendy dekoracyjne

Plakaty czarno białe są tanim i przede wszystkim szybkim sposobem na zmianę wystroju. Doskonale łączą się one z innymi dekoracjami ściennymi, tworząc w ten sposób spójną całość. Są one świetnym dodatkiem zarówno w jasnych i ciemnych pomieszczeniach.

Oprawione w złotą bądź srebrną ramę, doskonale połączą się ze stylem glamour. Natomiast w połączeniu z brązową bądź wiklinową ramką, nadadzą romantycznego klimatu boho.

Grafiki w stonowanej kolorystyce, które inspirowane są klimatem industrialnym

Czarno białe plakaty są hitem tegorocznych trendów aranżacyjnych. Warto dodać, że wyżej wymienione dekoracje z całą pewnością można zastosować w domu, mieszkaniu, biurze bądź też renomowanej restauracji czy też barze szybkiej obsługi. Zabezpieczone ramą oraz szklaną szybą z całą pewnością będą doskonałą ozdobą pomieszczenia.

Z pomocą ciekawych rysunków inspirowanych motywem zwierzęcym, roślinnym bądź folkowym, można stworzyć domową galerię. Grafiki czarno białe bardzo często posiadają zdobienia w postaci:

  • napisów,
  • cytatów,
  • motywujących zdań,
  • angielskich wyrażeń.