konsola do przedpokoju

Stylowa i funkcjonalna – konsola do przedpokoju

Podczas aranżacji przedpokoju w mieszkaniu lub domu warto postawić na wyjątkowe meble, przeznaczone specjalnie do tego pomieszczenia. Wśród nich szczególną uwagę zwrócić może konsola do przedpokoju, która nie tylko będzie rozwiązaniem bardzo praktycznym, ale także zbuduje nastrój i doda wnętrzu bardziej domowego charakteru oraz poczucia ciepła. Taka konsola to idealne rozwiązanie do ekspozycji pamiątek oraz fotografii, ale także może stanowić dobre miejsce do odłożenia kluczy bądź drobiazgów.

Mebel na miarę wspaniałego przedpokoju

Specjalny, najczęściej przyścienny stolik, jakim jest konsola do przedpokoju za sprawą swojego wąskiego blatu pełni głównie funkcję dekoracyjną. Niektóre modele jednak są wyposażone w dodatkowe półki i szuflady, dzięki czemu stają się one wtedy bardzo praktycznym miejscem do przechowywania niewielkich przedmiotów.

konsola do przedpokoju

Jest to wspaniały mebel na dodatki oraz dekoracje w postaci świeczników, ramek ze zdjęciami, czy wazonów, wypełnionych kwiatami, z powodzeniem zastępując pomocnicze stoliki. Dobrym pomysłem przy opracowywaniu ostatecznego wyglądu przedpokoju jest także powieszenie lustra nad konsolą, co da nam efekt stylowej toaletki wyglądającej niczym te ze znanego serwisu społecznościowego.

Konsole – meble niesamowicie wszechstronne

Nowoczesne mieszkanie nie może się właściwie obyć, bez niezwykle funkcjonalnego mebla, jakim jest konsola do przedpokoju. Najpopularniejsze modele wykonane są z drewna, jednak w naszej ofercie znaleźć można także nowocześniejsze propozycje, wykonane z metalu, czy posiadające marmurowy blat. Konsola powinna stanowić świetny element dekoracyjny, zwłaszcza wtedy, kiedy dostawimy w jej pobliżu stylową pufę bądź ławkę do przedpokoju, uzyskując jeszcze bardziej funkcjonalne wnętrze. Niezaprzeczalnie jest to mebel, którego solidne wykonanie przekłada się na wiele możliwości jego wykorzystania oraz zaaranżowania mieszkania z jego udziałem, a jeżeli tylko zostanie on uwzględniony w pomyśle na wnętrze, to z całą pewnością odwdzięczy się pięknym wyglądem i dodaniem uroku do miejsca, w którym będzie umiejscowiony.