tk lighting

Oświetlenie Tk Lighting idealne do klasycznego i nowoczesnego budownictwa

Ciepłe światło może wnieść wiele świeżości i klimatycznej atmosfery do wnętrza. Ważne jest także, w jakich abażurach i lampach umieszczone są żarówki. Stylowe i eleganckie klosze mogą zdecydowanie wpłynąć na piękno danego pomieszczenia oraz na jego finalną aranżację. Z tego powodu warto przeanalizować poszczególne rodzaje lamp.

Gustowne kinkiety i lampy wiszące, które pasują do rustykalnego stylu

Renomowany, polski producent Tk Lighting oferuje najwyższej jakości lampy, które projektowane są między innymi z holenderskiej tkaniny. W produkcji stosowane jest także naturalne drewno oraz elementy stalowe. Z połączenia tych elementów powstają gustowne kinkiety i lampy wiszące, które pasują do rustykalnego oraz industrialnego klimatu. Efektownie prezentują się także lampki biurkowe, które są:

  • niezwykle kompaktowe,
  • designerskie,
  • funkcjonalne,
  • dopracowane w detalach.

Oświetlenie do salonu, sypialni i pokoju dziecięcego

Na szczególną uwagę wśród lamp Tk Lighting zasługują metalowe klosze, które są cięte laserowo. Mają one subtelne wzory, przez które przenika światło żarówki. Prezentują się one gustownie zarówno w salonie, sypialni jak i również pokoju dziecięcym. Dopracowane w każdym calu lampy nawiązują stylistycznie do współczesnych trendów dekoratorskich. Na uwagę zasługują także czarne, industrialne plafony, które posiadają surowe, stalowe wykończenie. Tego typu propozycja stanowi doskonałe rozwiązanie do nowoczesnych wnętrz. Natomiast unikalne klosze zdobione złotem i kolorem brudnego brązu doskonale się będą prezentować w restauracjach, salonach urody oraz innych lokalach użytkowych. Więcej informacji o lampach Tk Lighting znajdziesz tutaj: https://www.elampy.pl/tk-lighting