Designerskie półki łazienkowe w niskiej cenie

Czasami kilka dodatków jest w stanie o 180% stopni odmienić najbardziej proste, zwyczajne pomieszczenie. Klienci często szukają rozwiązań, jak szybko i nie drogim kosztem odmienić swoje łazienki i sprawić, by wyglądały bardziej stylowo i nowocześnie. Jaki pomysł mają na to projektanci i designerzy wnętrz? Podpowiedź poniżej.

Półki prysznicowe – proste rozwiązanie za niewielkie pieniądze
Chcąc szybko odmienić swoją łazienkę lub wprowadzić do niej kilka praktycznych elementów, warto postawić na designerskie półki prysznicowe, które kosztują w popularnych sieciówkach meblowych od około 100 zł do 300 zł. Można znaleźć je w różnych wersjach, choć najczęściej klienci decydują się na te proste modele, które bez problemu dopasują się do każdego wnętrza.

Drewniana półka drabina

Z tego rozwiązania najczęściej korzystają posiadacze niewielkich łazienek w kawalerkach lub w małych mieszkaniach. Półka drabina nie potrzebuje za dużo miejsca oraz w każdej chwili można ją przestawić w zupełnie inne miejsce (https://lazienka-rea.com.pl/product_advanced_searcher/from_category/382.html). Co ciekawe, mnóstwo klientów nie tylko stawia na niej kosmetyki i akcesoria higieniczne. Doskonale się ona prezentuje również w wersji typowo ozdobnej, gdzie umieścić można na niej kwiaty, figurki ceramiczne itp.

Solidny i niezawodny regał kąpielowy

Drewniany lub metalowy regał kąpielowy najlepiej wygląda w dużych pomieszczeniach kąpielowych. Wówczas może on zastąpić wszelkie zabudowany szafki, które są ciężkie i potrzebują zazwyczaj dość sporo miejsca. Wybierając otwarty regał do samego sufitu zapewnia się sporo przestrzeni do przechowywania różnych rzeczy. I to wszystko dobrze wygląda nawet wtedy, gdy nie jest uporządkowane pod linijkę. Regały kąpielowe bardzo często można zobaczyć w hotelach, pensjonatach oraz w innych miejscach użyteczności publicznej. Są niezwykle funkcjonalne, a ich cena bardzo przystępna.